تغيير و تحولات موجود در تراکتورسازي ، مثال زدني است

غلامحسين مسعودي ريحان رئيس شوراهاي اسلامي استان به همراه رؤساي شوراي شهرستان هاي آذربايجان شرقي از مجتمع تراکتورسازي تبريز بازديد به عمل آوردند .

غلامحسين مسعودي ريحان رئيس شوراي اسلامي استان آذربايجان شرقي به همراه اعضاي استاني که براي بازديد از فعاليتها و دستاوردها گروه صنعتي تراکتورسازي ايران وارد مجتمع تراکتورسازي تبريز شده بودند ، از نزديک در جريان فعاليت هاي انجام يافته قرار گرفتند .

اعضاي اين شورا ابتدا با ابوالفتح ابراهيمي مدير عامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران به ديدار و گفتگو نشستند .

غلامحسين مسعودي ريحان در اين ديدار با مقايسه تطبيقي وضعيت مديريتي و توسعه اي گروه صنعتي تراکتورسازي ايران در گذشته و حال اين شرکت ، اظهار داشت : اين مجتمع عظيم ، به تحقيق ، نه تنها در کشور ، بلکه در خاورميانه بي نظير است و فطعاً گرداندن چرخه مديريتي اين ابر کارخانه ، توان مديريتي بالايي را مي طلبد .

وي اظهار داشت : اين مجموعه هر چند که در تاريخ حيات خود فراز و فرودهايي داشته است ، ليکن با حضور مهندس ابراهيمي در اين مجموعه و ايجاد مولفه هاي جديد توسعه اي در اين کارخانجات ، موفقيت هاي فزاينده اي را شاهد بوده ايم که لازم است از اين بابت به پرسنل زحمت کش تراکتورسازي تبريک بگوئيم ،چرا که واقعاً تغيير و تحولات موجود در تراکتورسازي ، مثال زدني است .

در ادامه اين ديدار ، ابوالفتح ابراهيمي مدير عامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران با بيان اينکه، از زماني که مديريت اين مجموعه تحويل گرفته شده ، تلاش شده توسعه کارخانجات و توجه به کيفيت و کميت محصولات در اولويت قرار گيرد .

بصورتي که با اطمينان از محصولات توليدي ، گارانتي محصولات را از يکسال به دو سال افزايش داديم و گارانتي سه ساله نيز در برنامه ي پيش بيني شده ما در آينده قرار دارد .

وي در خصوص سئوال يکي از اعضاء شورا مبني بر آزاد گذاشتن ثبت نام روزانه در سايت شرکت تراکتورسازي ايران ، گفت : ما براي حفظ حقوق تمامي اقشار جامعه و ايجاد عدالت ، اين کار را انجام مي دهيم و طبيعي است که با آزاد گذشتن و عدم مديريت منطقي سايت ، برخي از افراد سودجو ، به ثبت نام و خريدهاي کلان اقدام مي کنند و عملا" افراد ضعيف و کم برخوردار از دستيابي به اين حقوق باز مي مانند .

وي با اشاره به اينکه نگاه ما در اين خصوص ، منفعت طلبي نيست افزود: در اين ارتباط ما از زاوية اخلاقي به موضوع مي نگريم و رعايت طبقه ضعيف و زحمت کش ، از وظايف اجتماعي ماست و اعتقاد داريم ، سودي که ما از فرآيند توليد و فروش محصولات  وصول مي کنيم ، بايد سالم و با رعايت حقوق همه اقشار ، از توليد کننده گرفته تا مصرف کننده ، در آن صورت پذيرد.