تجليل از مديرعامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران به عنوان مدير عامل شرکت برتر

طي مراسمي در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما با توجه به لزوم تقويت ظرفيت هاي توليد ملي در راستاي سياست هاي اقتصاد مقاومتي....

طي مراسمي در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما با توجه به لزوم تقويت ظرفيت هاي توليد ملي در راستاي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و با در نظر گرفتن ضرورت بسترسازي در زمينه توسعه اشتغال پايدار، خانه صنعت، معدن و تجارت ايران « پانزدهمين جشنواره توليد ملي-افتخار ملي » را با حمايت وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، سازمان امور مالياتي کشور، گمرک جمهوري اسلامي ايران، سازمان ملي استاندارد، اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران و ساير سازمان ها، نهادها و تشکل هاي کشوري مرتبط و نيز با حضور و سخنراني مقامات عالي رتبه نظام، همراه با تقدير از مديران واحدهاي برتر صنعتي و توليدي کشور برگزار گرديد .

 

معرفي توليد کنندگان برتر ملي

 

پانزدهمين جشنواره توليد ملي- افتخار ملي با معرفي توليد کنندگان برتر ملي به کار خود پايان داد .

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما‏, در مراسم پاياني اين جشنواره که در مرکز همايش هاي بين المللي سازمان صدا و سيما برگزار شد, 37 توليد کننده برتر کشور در حوزه هاي صنايع غذايي، نفت،? گاز و پتروشيمي، فولاد، خودرو، صنعت چرم و نساجي، خدمات فني مهندسي، صنعت ساختمان، صنايع چوب و سلولزي، صنايع شيميايي، لاستيک و پلاستيک، صنايع معدني، ساخت ماشين آلات و تجهيزات بهداشتي و فناوري اطلاعات, معرفي و با اهداي لوح و جوايزي تجليل شدند.تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي، حمايت از توليد ملي، توسعه صادرات غير نفتي، اشتغال پايدار، ترغيب و تشويق توليد کنندگان, تلاش براي نهادينه کردن استفاده از کالاهاي ايراني و بکارگيري دانش و اطلاعات نوين در فرآيند توليد در صنايع مختلف از مهم ترين اهداف برگزاري اين جشنواره بوده است .

 

درمراسم پاياني پانزدهمين جشنواره توليد ملي- افتخار ملي, حجت الاسلام و المسلمين دري نجفآبادي نماينده ولي فقيه در استان مرکزي و امام جمعه اراک و عضو مجلس خبرگان رهبري, محمدباقر الفت معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائيه, نجفي معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع کوچک و شهرکهاي صنعتي ايران, فولادگر رئيس کميسيون حمايت از توليد ملي و نظارت بر اجراي اصل ?? قانون اساسيسهل آبادي رئيس خانه صنعت، معدن و تجارت ايران و برخي از کارشناسان و محققان، توليد کنندگان و صادر کنندگان تراز اول کشور حضور داشتند .

شايان ذکر است دراين مراسم از ابوالفتح ابراهيمي مديرعامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران به عنوان مدير عامل شرکت برتر دراين حوزه تجليل به عمل آمد.