کاش براي احياي صنايع ورشکسته افراد ديگري نظير مديرعامل تراکتورسازي وجود داشتند

رئيس کل دادگستري استان آذربايجان‌شرقي گفت: واگذاري شرکت ماشين‌آلات صنعتي تبريز طبق يک پروسه کاملاً قانوني طي مسير شده و کساني که غيرکارشناسانه در اين خصوص اظهارنظر مي‌کنند، معلوم است که بدون توجه به قانون سخن مي‌گويند، بايد پرسيد اين عزيزاني که در چند ماهه اخير مطالب غيرمربوط آنها خوراک فضاهاي مجازي شد، در اين چند ساله کجا بودند؟

حجت‌الاسلام والمسلمين حکمتعلي مظفري پس از واگذاري شرکت ورشکسته ماشين‌آلات صنعتي به تراکتورسازي ايران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز، ضمن انتقاد از برخي اظهارنظرهاي غيرکارشناسي در مورد نحوه واگذاري اين شرکت اظهار داشت : واگذاري شرکت ماشين‌آلات صنعتي تبريز طبق يک پروسه کاملاً قانوني طي مسير شده و کساني که غيرکارشناسانه در اين خصوص اظهارنظر مي‌کنند، معلوم است که بدون توجه به قانون سخن مي‌گويند .

وي تاکيد کرد: بايد پرسيد اين عزيزاني که در چند ماهه اخير مطالب غيرمربوط آنها خوراک فضاهاي مجازي شد، در اين چند ساله کجا بودند؟ چرا از وضعيت اشتغال و بيکاري کارگران اين شرکت سراغي نمي‌گرفتند؟ چرا در زماني که مشکلات اين کارگران در شرف حل شدن بود، ناآگاهانه به مسائل دامن مي‌زدند؟ !

رئيس کل دادگستري استان با تجليل از مديريت‌ هوشمندانه ابوالفتح ابراهيمي مديرعامل تراکتورسازي ايران، علاقمندي و دلسوزي نامبرده را مهم‌ترين مولفه در الحاق موفقيت‌آميز اين شرکت به خانواده تراکتورسازي عنوان کرد و يادآور شد: اگر در بحث مديريت و احياء واحدهاي راکد و ورشکسته امثال ابراهيمي‌ها باشند، قطعاً جامعه ما در مسير توسعه و اشتغال قرار گرفته و چرخه توليد و شکوفايي رونق خواهد گرفت .

مظفري گفت: قطعاً بحث جمع‌بندي مشکلات شرکت ماشين‌آلات هم براي دادگستري و هم براي تراکتورسازي مايه زحمت بود، اما چون مديرعامل تراکتورسازي در اين قضيه حسن‌ظن داشته و دلسوزانه براي اشتغال کارگران در کنار دادگستري بود، از اين رو الحمدلله اين قضيه با فرجامي خوش به سرانجام رسيد و موجبات خوشحالي خانواده‌هاي زيادي را فراهم کرد .

وي خاطرنشان کرد: قطعاً کسي اگر دغدغه و درک درستي از بيکاري و خالي بودن جيب يک نان‌آور نداشته باشد، رغبتي براي چنين کارهايي از خود نشان نمي‌دهد .