نشريات

خبرگزاري ها

خبرگزاري ها

سايتهاي خبري

سايتهاي خبري

اخبار


حضورفعّال تراكتورسازي ايران در نمايشگاه اُتومکانيکا استانبول .
دوشنبه 09 اسفند 1395
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي محيط زيست با حضور جمع کثيري از واحدهاي صنعتي دوستار محيط زيست که به عنوان واحد سبز شناخته مي شوند در محلّ نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد .
یک شنیه 08 اسفند 1395
چهاردهمین جشنواره تولید ملّی ، افتخار ملّی ، با حضور مديران صنعت ، معدن و تجارت در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد .
سه شنبه 03 اسفند 1395
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران، بانوان شاغل در اين مجموعه عظيم صنعتي، همزمان با ماه مبارك رمضان به منظور روخواني و روانخواني قرآن گرد هم آمدند.
چهارشنبه 03 تیر 1394
همزمان با سالروز ارتحال حضرت امام خميني( ره) بنيان گذار و معمار كبير انقلاب اسلامي، جمعي از كاركنان و شيفتگان رهبري با حضور در مرقد آن امام فرزانه حضور يافته و با آرمانهاي والاي آن حضرت تجديد ميثاق نمودند.
یک شنیه 17 خرداد 1394
به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران، به همت روابط عمومي، پايگاه مقاومت و انجمن اسلامي، مراسم جشني به مناسبت نيمه شعبان و تولد منجي عالم بشريت در محل حسينيه شهداي گروه صنعتي تراكتورسازي ايران برگزار شد.
یک شنیه 17 خرداد 1394
باحضور مديران مربوطه صورت پذيرفت به مناسبت روز كارگر از كاركنان گروه صنعتي تراكتورسازي ايران تقدير به عمل آمد.
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394
سازمان محيط زيست از مدير عامل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران به عنوان دوستار محيط زيست قدرداني كرد.
چهارشنبه 26 فروردین 1394
مدير عامل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران مطرح كرد: اتاق بازرگاني پارلمان بخش خصوصي است
چهارشنبه 13 اسفند 1393
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران، مدير كل امور اقتصاري و دارايي آذربايجان غربي به همراه تعدادي از مديران اين اداره كل از خطوط توليدي شركت تراكتورسازي اروميه بازديد به عمل آوردند.
چهارشنبه 06 اسفند 1393