نشريات

خبرگزاري ها

خبرگزاري ها

سايتهاي خبري

سايتهاي خبري

اخبار


شانزدهمين نمايشگاه بين المللي محيط زيست با حضور جمع کثيري از واحدهاي صنعتي دوستار محيط زيست که به عنوان واحد سبز شناخته مي شوند در محلّ نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد .
یک شنیه 08 اسفند 1395
همزمان با ورود يک هيئت اقتصادي ، صنعتي ايراني به رياست استاندار آذربايجان شرقي به ورشو پايتخت لهستان ، اين هيئت اقتصادي با معاونان وزير توسعة اقتصادي ، وزير خارجه و رئيس اتاق بازرگاني لهستان ديدار و در مورد همکاري هاي مشترک فيمابين به گفتگو و رايزني...
یک شنیه 08 اسفند 1395
چهاردهمین جشنواره تولید ملّی ، افتخار ملّی ، با حضور مديران صنعت ، معدن و تجارت در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد .
سه شنبه 03 اسفند 1395
وزیر کشور با اشاره روند رو به رشداجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: دهها طرح اقتصاد مقاومتی در استان آذربایجان شرقی، کرمان و لرستان که به عهده وزارت کشور است اجرا و دستاوردهای چشمگیری داشته است .
پنج شنبه 28 بهمن 1395
مهدی کیانی کاپیتان محبوب و مردمی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی با مهندس ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در یک فضای گرم و صمیمی دیدار و گفتگو کرد .
سه شنبه 26 بهمن 1395
معرفي شماره تلفن جديد تلفنخانه تراکتورسازي
چهارشنبه 06 بهمن 1395
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل و به همّت واحد ارزشيابي و آموزش گروه صنعتي تراکتورسازي ايران ، يک دوره کلاسهاي آموزشي تشريفات و الگوهاي رفتاري در تراکتورسازي تبريز برگزار شد .
چهارشنبه 06 بهمن 1395
افتتاح کانال تلگرامي گروه صنعتي تراکتورسازي ايران
چهارشنبه 29 دی 1395
جمعي از همکاران گروه صنعتي تراکتورسازي ايران با صعود به قلّة 3085 متري گوي زنگي از ارتفاعات ميشو در يام مرند ، پرچم تراکتورسازي را برفراز آن به اهتزاز در آوردند .
چهارشنبه 29 دی 1395
به منظور آشنايي خانواده ها به ويژه فرزندان پرسنل شركت مهندسي توليد و تأمين قطعات تراكتورسازي با محيط كار و نحوةكار و تلاش هاي صادقانه پدران خود و به همت امور اداري و توسعه منابع انساني اين شركت، برنامة بازديد فرزندان پرسنل شركت مهندسي توليد و تأمين ...
دوشنبه 27 دی 1395