نشريات

خبرگزاري ها

خبرگزاري ها

سايتهاي خبري

سايتهاي خبري

اخبار


افتتاح کانال تلگرامي گروه صنعتي تراکتورسازي ايران
چهارشنبه 29 دی 1395
جمعي از همکاران گروه صنعتي تراکتورسازي ايران با صعود به قلّة 3085 متري گوي زنگي از ارتفاعات ميشو در يام مرند ، پرچم تراکتورسازي را برفراز آن به اهتزاز در آوردند .
چهارشنبه 29 دی 1395
به منظور آشنايي خانواده ها به ويژه فرزندان پرسنل شركت مهندسي توليد و تأمين قطعات تراكتورسازي با محيط كار و نحوةكار و تلاش هاي صادقانه پدران خود و به همت امور اداري و توسعه منابع انساني اين شركت، برنامة بازديد فرزندان پرسنل شركت مهندسي توليد و تأمين ...
دوشنبه 27 دی 1395
«محمدرضا نعمت‌زاده» بابیان اینکه باید تلاش کنیم نسبت تحقیقات به نفع تحقیقات کاربردی بیشتر شود اظهار داشت: بار سنگین این امر مهم بیشتر بر دوش فعالان اقتصادی و بنگاه‌های صنعتی است.
پنج شنبه 23 دی 1395
در يك صعود زمستاني يكروزه از مسير گرده به قلّه٤٨١١ متري سبلان ،اكبر احمدپور از پرسنل حراست شركت تراكتورسازي ايران مؤفق شد با صعود مؤفقيت آميز برفراز قلّه سبلان ، پرچم پر افتخار تراكتورسازي ايران را بر فراز سومين قلّه بلندايران به احتزاز در آورد .
چهارشنبه 22 دی 1395
مراسم تقدیراز کارکنان کیفی حوزة تولید شرکت مهندسی تأمین و تولید قطعات با حضور معاون تولیدو مدیران وکارشناسان اين حوزه در محل اتاق کنفرانس ساختمان چهارطبقه با اهداء جوايزي، مورد تقدیر قرار گرفتند .
چهارشنبه 22 دی 1395
همزمان با پيروزيهاي درخشان جبهه مقاومت در مناطق سوريه ودر جهت کمک رساني به رزمندگان مدافع حرم ، گروه صنعتي تراکتورسازي ايران با اهداء،هدايائي بالغ بر 200 ميليون تومان ، بخشي از دين ملي ومعنوي خود را به ياران حضرت زينب( س ) ادا نمودند .
شنبه 11 دی 1395
مهندس ابراهيمي با بيان اينکه يک حلقه مفقودي در بين صنعت ودانشگاه وجود دارد ، از تقويت شرکتهاي دانش بنيان به عنوان مهمترين گزينه براي پرکردن خلاء ارتباط اين دو حوزه در وضعيت موجود ياد کرد .
چهارشنبه 17 آذر 1395
شهاب الدين بي مقدار در بازديد از خطوط توليد کارخانجات تراکتورسازي ايران در تبريز ، از نزديک از فعاليتها و پروسه توليد تراکتور بازديد به عمل آورد .
سه شنبه 16 آذر 1395
طهماسبی معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی در بازديد از غرفه تراکتور سازي ارومیه از نزدیک درجريان مانورهای حرکتی تراکتورها ومراحل تکوین محصولات علی الخصوص تراکتور 950 ونیز پروژه های ارتقاء کیفی محصول قرارگرفت.
سه شنبه 16 آذر 1395