شرح خبر

تعداد بازدید: 1142 تعداد نظرات ارسالی: 2
وزير صنعت، معدن و تجارت تراكتورسازي ايران حقوق مصرف كنندگانش را رعايت مي كند

وزير صنعت، معدن و تجارت

تراكتورسازي ايران حقوق مصرف كنندگانش را رعايت مي كند

طي لوحي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف كنندگان به گروه صنعتي تراكتور سازي ايران اعطاء شد.


وزير صنعت، معدن و تجارت

تراكتورسازي ايران حقوق مصرف كنندگانش را رعايت مي كند

طي لوحي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف كنندگان به گروه صنعتي تراكتور سازي ايران اعطاء شد.

مدير عامل اين گروه صنعتي در اين رابطه گفت: گروه صنعتي تراكتورسازي ايران گامهاي اساسي در جهت رضايت مشتري برداشته كه اين اقدامات زمينه را براي دريافت گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف كنندگان از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت فراهم آورده است.

ابوالفتح ابراهيمي عمده ترين دلايل رضايت مشتري از تراكتورسازي را كيفيت، خدمات پس از فروش، تنوع محصول، ايجاد كانالهاي ارتباطي بين مشتريان و تراكتورسازي و ... اعلام كرد و گفت: كيفيت محصولات توليدي در تراكتورسازي ايران نظر مثبت مشتريان را جلب كرده بطوري كه در مقايسه با نمونه هاي خارجي كه طي چند سال گذشته وارد بازار مصرف ايران شده و بسياري از كشاورزان را با مشكلات عديده اي مواجه كرده مهر تائيدي بر كيفيت توليدات و خدمات اين مجموعه عظيم صنعتي محسوب مي شود.

وي تاكيد كرد: اين مهر تائيد با حضور در بازارهاي جهاني بيش از 30 كشور پر رنگتر و بارزتر مي شود.

ابراهيمي خدمات پس از فروش را نيز براي جلب مشتري ابزار بسيار مهمي دانست و گفت: تراكتورسازي ايران در بيش از 200 نقطه كشور و حتي در دور دستترين مناطق نمايندگي پس از فروش دارد كه كانال ارتباطي قوي بين مشتريان و تراكتورسازي ايران مي باشد.

اين فعال عرصه صنعت كشور اضافه كرد: رشد و افزايش توليد و تنوع محصول با توجه به نياز مشتري و درجهت جلب رضايت آنها صورت گرفته تا بتوان با تحويل به موقع نياز مشتري رضايتمندي آنها را جلب و در جهت رفع نياز كشاورزان گام برداشته شود.

وي بكار گيري محصولات و قطعات داخلي را نيز يكي ديگر از راهكارهاي جلب مشتري عنوان كرد و گفت: اين اقدامت در جهت داخلي سازي و استفاده از توان داخلي باتوجه به افزايش بهره وري و كاهش قيمت صورت گرفته است.

ابراهيمي كاهش مصرف سوخت توليدات مجموعه تحت مديريت خود را نيز حائز اهميت اعلام كرد و گفت: اين اقدام نيز با توجه به اجرايي شدن طرح هدفمندي يارانه ها، جلب رضايت مشتري مورد توجه كارخانجات تراكتورسازي ايران آن قرار گرفت بطوري كه كاهش 7 ليتري در هر ساعت كاركرد موتور در توليدات محقق و در نتيجه از بار هزينه هاي كشاورز كاسته شد.

گفتني است وزيرصنعت، معدن و تجارت طي مراسمي گواهينامه ملي رعايت حقوق مصرف كنندگان را به گروه صنعتي تراكتورسازي ايران اعطاء كرد كه در اين گواهينامه تاكيد شده باتوجه به فعاليت تراكتورسازي در جهت رعايت حقوق مصرف كنندگان مطابق مفاد مندرج در آيين نامه مربوطه و ارزيابي به عمل آمده و به استناد مصوبه شوراي سياستگذاري اين گواهينامه به تراكتورسازي اعطاء مي شود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد