شرح خبر

تعداد بازدید: 2142 تعداد نظرات ارسالی: 0
انعقاد قرار داد صادرات 54 دستگاه تراكتور به سودان

انعقاد قرار داد صادرات 54 دستگاه تراكتور به سودان

 قرارداد صادرات 54 دستگاه تراكتور توليدي در گروه صنعتي تراكتورسازي ايران به سودان منعقد شد.


انعقاد قرار داد صادرات 54 دستگاه تراكتور به سودان

قرارداد صادرات 54 دستگاه تراكتور توليدي در گروه صنعتي تراكتورسازي ايران به سودان منعقد شد.

هياتي سوداني از گروه صنعتي تراكتورسازي ايران بازديد و طي آن قرارداد خريداري 54 دستگاه تراكتور از توليدات اين مجموعه را امضاء كردند.

مدير بازاريابي و صادرات گروه صنعتي تراكتورسازي ايران در حاشيه بازديد اين هيات گفت: اين گروه 54 دستگاه تراكتور 285 از توليدات گروه تراكتورسازي ايران را خريداري كردند كه 6 دستگاه از اين مجموعه را به صورت CBU و به منظور ارزيابي بازار جنوب سودان دريافت و مابقي تراكتورها نيز درقالب CKD به خارطوم جهت ارائه به كشاورزان ارسال مي شود.

عزت اله خازن افزود: بنا به توافقات صورت گرفته با اين هيات مقرر شد تا ظرف 3 ماه آينده ارزيابي و ارسال توليدات تراكتورسازي به سودان جنوبي نيز انجام گيرد تا نهايتا در صورت نياز اين منطقه نسبت به سفارش انواع تراكتورهاي ساخت تراكتورسازي ايران اقدام شود.

وي با اشاره به اينكه سودان به لحاظ منابع نفتي غني بوده و نياز به سرمايه گذاري در حوزه كشاورزي در اولويتهاي كاري اين منطقه قرار دارد گفت: تراكتورسازي ايران روابط اقتصادي مناسبي با سوان شمالي دارد و با توجه به جدايي سودان جنوبي طي يك سال گذشته از سودان شمالي، اين بخش به ادوات كشاورزي از جمله تراكتور براي توسعه نياز دارد.

خازن خاطر نشان شد: تراكتورسازي ايران توانايي تامين نياز كشاورزان سودان درهر دو بخش شمالي و جنوبي را دارد.

اين فعال صادارتي در رابطه با ارزيابي صورت گرفته از بازار سودان شمالي گفت:نياز كشاورزان سودان شمالي حدودا 2 هزار دستگاه در سال تخمين زده مي شود.

وي در مورد سهم گروه صنعتي تراكتورسازي ايران در اين بازار نيز گفت: تراكتورسازي ايران سال گذشته 417 دستگاه تراكتور به سودان شمالي صادر كرده كه بيش از يك پنجم نياز كشاورزان اين بازار را شامل مي شود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد