شرح خبر

تعداد بازدید: 336 تعداد نظرات ارسالی: 0
تعطیلی کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی کذب است/ تداوم تولید قطعات تراکتور در این کارخانه

مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با انتقاد از مطرح شدن خبر کذب تعطيلي شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران گفت:متاسفانه این خبر کذب بر روند صادرات محصولات گروه صنعتی تراکتورسازی اثر سوءخواهد داشت.


مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با انتقاد از مطرح شدن خبر کذب تعطيلي شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: متاسفانه این خبر کذب بر روند صادرات محصولات گروه صنعتی تراکتورسازی اثر سوء خواهد داشت.

ابوالفتح ابراهیمی امروز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شرکت سرمایه گذاری ملت که پیش ازاین مالکیت این شرکت را عهده دار بود و موجب ورشکستگی آن نیز شده بود طی نامه ای به بورس در آستانه شرایط حساس انتخابات وضعیت خود را اعلام کرد و سپس این نامه رانیز در اختیار رسانه ها قرار داد.

وی ادامه داد: طی پنج سال گذشته که شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذارشده بود این مجموعه مشکلات فراوانی داشت تا اینکه سال گذشته این مجموعه با وساطت مسئولان در اختیار گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قرار گرفت.

ابراهیمی در ترسیم وضعیت فعلی این شرکت گفت: در حال حاضر کارگران شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی در حال فعالیت هستند وانواع قطعات مورد نیاز تراکتور را تولید می کنند.

وی گفت انتشارچنین خبرهای کذبی در رسانه ها موجب اثرگذاری بر روند صادرات کارخانه تراکتورسازی ايران خواهد شد، چرا که این کارخانه با تمام توان در حال تولید و صادرات به کشورهای مختلف است.

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در ادامه اذعان داشت: در حال حاضر قیمت بسیاربالایی برای فروش کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی اعلام شده است که بیش ازسه برابر ارزش واقعی آن است و در صورت برگزاری مزایده، گروه صنعتی تراکتورسازی ایران تصمیم خود را در این خصوص اعلام خواهد کرد.

وی با اشاره به وجود پرسنل ماهر و باتجربه در مجموعه ماشین آلات تراکتورسازی گفت: یکی از مهمترین دلایلی که تراکتورسازی از مجموعه واگذار شده ماشین آلات صنعتی حمایت کرد وجود پرسنل توانمند و ماهر در این کارخانه است.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد