شرح خبر

تعداد بازدید: 276 تعداد نظرات ارسالی: 2
درخواست ایجاد خط مونتاژ تراکتور در استان اوماساتی نامبیا
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ارگینز آنجالا پس از بازدید از شرکت تراکتورسازی ایران در تبریز گفت :  نامبیا در آفریقا به عنوان یک پایلوت برای توسعه بازار تراکتورسازی می تواند عمل کند و اگر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران بخشی از فن آوری تولید خود را به این کشور منتقل کند از آن  استقبال می کنیم .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ارگینز آنجالا پس از بازدید از شرکت تراکتورسازی ایران در تبریز گفت :  نامبیا در آفریقا به عنوان یک پایلوت برای توسعه بازار تراکتورسازی می تواند عمل کند و اگر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران بخشی از فن آوری تولید خود را به این کشور منتقل کند از آن  استقبال می کنیم .
وی از این گروه صنعتی به عنوان مجتمع عظیم تولیدی یاد کرد و  مشارکت تراکتورسازی را در بازار و توسعة مکانیزاسیون نامبیا ضروری دانست .
 مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران هم در این نشست با اعلام آمادگی این شرکت  برای حضور مؤثّر و عرضة محصولات این گروه در  نامبیا ، از این کشور به عنوان یک کشور مهمّ و حاصل خیز یاد کرد.
ابوالفتح ابراهیمی افزود : تراکتورسازی ایران می تواند نقش مهمّی را در مکانیزاسیون و توسعة کشاورزی این کشور ایفا کند .
در این نشست یادداشت تفاهم همکاری میان مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و استاندار اوماساتی نامبیا برای فروش تراکتور و امکان سنجی راه اندازی خط مونتاژ تراکتور در این کشور امضاء شد .
استان اموساتی یکی از 14 استان نامیبیاست که در شمال غربی این کشور قرار دارد و مرکز آن شهر اوتاپی است.
این استان 27 کیلومتر مربع مساحت و 245 هزار نفر جمعیت دارد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد