شرح خبر

تعداد بازدید: 321 تعداد نظرات ارسالی: 0
توسط وزير صنعت معدن وتجارت صورت پذيرفت : تجليل از مديرعامل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران

چهاردهمین جشنواره تولید ملّی ، افتخار ملّی ، با حضور مديران صنعت ، معدن و تجارت در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد .

چهاردهمین جشنواره تولید ملّی ، افتخارملّی ، با حضور مديران صنعت ، معدن و تجارت در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

 این جشنواره با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت وجمعی از مقامات عالی بخش های دولتی و خصوصی و نیز صنعتگران و کارشناسان در محلّ سالن همایش های صدا و سیما برگزار گرديد .

در اين مراسم از واحدهای برتر صنعتی ،معدنی و خدماتی با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد كه گروه صنعتي تراكتور سازي ايران به عنوان توليد كننده برتر خودرويي كشور شناخته شد و بالاترين مقام توليدي دررشته خودرو و ماشين آلات به ابوالفتح ابراهيمي مدير عامل اين گروه عظيم صنعتي تعلّق گرفت .

آرمان خالقی عضو هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره تولید ملّی – افتخار ملّی گفت: موضوعاتی همچون حمایت از تولید داخلی ، وضعیّت تولید و صنعت در دوران پس از تحریم، بررسی سیاست های اقتصاد مقاومتی، راهکارهای دستیابی به سلامت در نظام اقتصادی و مالی و چگونگی دستیابی به تعامل مثبت بین دولت و بخش خصوصی در دستور کار این همایش قرارگرفته است . وي گفت : در اين مراسم از واحدهای برتر صنعتی ، معدنی و خدماتی با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد .

شايان ذكر است در اين مراسم سخنراني‌های محمدرضا نعمت‌زاده ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران و عزیز اکبریان ، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پيش بيني شده بود .

 


 


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد