شرح خبر

تعداد بازدید: 346 تعداد نظرات ارسالی: 0
بازديد نمايندة مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي از مجتمع تراکتورسازي تبريز
شهاب الدين بي مقدار در بازديد از خطوط توليد کارخانجات تراکتورسازي ايران در تبريز ، از نزديک از فعاليتها و پروسه توليد تراکتور بازديد به عمل آورد .

شهاب الدين بي مقدار نمايندة مردم شريف تبريز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شوراي اسلامي از مجموعة بزرگ تراکتورسازي ايران در تبريز بازديد به عمل آورد .

شهاب الدين بي مقدار در بازديد از خطوط توليد کارخانجات تراکتورسازي ايران در تبريز ، از نزديک از فعاليتها و پروسه توليد تراکتور بازديد به عمل آورد .

در اين بازديد که نجفي آذر قائم مقام مديرعامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران و جمعي از مديران و کارشناسان وي را همراهي مي کردند ، بي مقدار از خودکفايي ها و خود اتکايي هاي صورت پذيرفته به عنوان عصاره تلاش و مجاهدت هاي سنگربانان عرصه توليد و صنعت در مجموعه بزرگ تراکتورسازي ياد کرد و از تلاش گراناين عرصه به عنوان دست اندرکاران عرصة جهاد اقتصادي ياد نموده و از احساس مسئوليت آنها در ارتقاء توان توليد داخلي تجليل به عمل آورد .

شايان ذکر است در اين ديدار ، ابوالفتح ابراهيمي مدير عامل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران و نائب رئيس اوّل اتاق بازرگاني تبريز ، از پي گيريها و تلاش هاي اين نماينده در رفع مشکلات صنعت و توليد استان ، تقدير به عمل آورده، افزود : حضور نمايندگان متخصص و درد آشنا در حوزة توليد و صنعت ، در اين مرحلة حساس کنوني يک فرصت بزرگ است و اميدواريم که حضور مهندس بي مقدار به عنوان نمايندة يک منطقه تأثيرگذار و قطب بزرگ صنعتي ، امري مغتنم براي توليدكنندگان وصنعتگران باشد .printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد