شرح خبر

تعداد بازدید: 335 تعداد نظرات ارسالی: 0
ابراهیمی خطاب به وزیر کشور تاکید کرد؛ لزوم جلوگیری دولت از واردات بی رویه تراکتور از چین و هند/ سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی جاده یک طرفه اند
مدیرعامل گروه تراکتورسازی ایران افزود: جرایم بانکی مشکلی اساسی برای واحدهای تولیدی هستند و به مانند سرطان نفس تولید را می برند.

نصر: مدیرعامل گروه تراکتورسازی ایران خطاب به وزیر کشور خواستار جلوگیری دولت از واردات بی رویه تراکتور از چین و هند شد و گفت: واردات تراکتور از هند وچین با تعرفه پنج درصد درست نیست و در حالی که تعرفه واردات خودرو 50 درصد است و این به زیان صنعت تراکتورسازی و 200 هزار اشتغال آن هست.

 

به گزارش خبرنگار نصر، "ابوالفتح ابراهیمی" شامگاه پنجشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی با حضور وزیر کشور، گفت: مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی در سال های اخیر به وجود آمده، تعدادی هنوز حل نشده است.

وی گفت: مشکلات بانکی هنوز پا برجا هستند و برخی مسائل در مراودات بانکی نهادینه شده و متاسفانه هنوز هم 20 درصد تسهیلات واحدهای صنعتی در بانک ها بلوکه می شوند.

مدیرعامل گروه تراکتورسازی ایران افزود: جرایم بانکی مشکلی اساسی برای واحدهای تولیدی هستند و به مانند سرطان نفس تولید را می برند.

ابراهیمی گفت: مشکل قانون ارزش افزوده برای واحدهای تولیدی هنوز هم علی رغم طرح در شورای گفتگو  حل نشده است. ما در هنگام ارزش افزوده و در پایان یک سال باز هم با مشکل مواجه می شویم.

وی گفت: متاسفانه سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی جاده یک طرفه است و بیشتر اوقات راهی برای تولید کنندگان باقی نمی ماند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی تبریز گفت: نگاه نکنید ما سرپا هستیم، آنچه که اتفاق می افتد این است که توسعه روی نمی دهد و اشتغال کاهش پیدا می کند

ابراهیمی در پایان خطاب به وزیر کشور خواستار جلوگیری دولت از واردات بی رویه تراکتور از چین و هند شد و گفت: واردات تراکتور از هند و چین با تعرفه پنج درصد درست نیست و در حالی که تعرفه واردات خودرو 50 درصد است و این به زیان صنعت تراکتورسازی و 200 هزار اشتغال آن هست.


 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد