شرح خبر

تعداد بازدید: 287 تعداد نظرات ارسالی: 0
وزیر کشور در ستاد اقتصاد مقاومتی: دولت مسئله واردات بی رویه تراکتور به کشور را بررسی می کند
وزیرکشور در خصوص واردات بی رویه تراکتورهای بی کیفیت به کشور گفت: گروه تراکتورسازی ایران از صنایع مهم و استراتژیک کشور است و ما در دولت مسئله واردات بی رویه تراکتو ربا تعرفه کم به کشور را بررسی و حل خواهیم کرد.

نصر: وزیر کشور در خصوص واردات بی رویه تراکتورهای بی کیفیت به کشور گفت: گروه تراکتورسازی ایران از صنایع مهم و استراتژیک کشور است و ما در دولت مسئله واردات بی رویه تراکتور با تعرفه کم به کشور را بررسی و حل خواهیم کرد.

 

به گزارش خبرنگار نصر، عبدالرضا رحمانی فضلی" شامگاه پنجشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی، گفت: در چند ماهی که استان های منتخب دراقتصاد مقاومتی کار کرده اند، مورد تایید رئیس جمهور قرار گرفته است.

وی افزود: لازم است اختیارات بیشتری برای استان ها برای تصمیم گیری راحت تر استانداران داده شود.

وزیر کشور با اشاره به مشکلات طرح شده در این نشست، خطاب به نمایندگان مجلس استان گفت: از نمایندگان محترم خواهش می کنم دولت را در تصویب قوانین لازم برای حل مشکلات بخش تولید یاری کنند.

رحمانی فضلی در خصوص توقف پروژه بزرگراه تبریز به بازرگان گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه های بزرگراهی کشور است و دولت مصمم است مشکلات آن را مرتفع کند.

وی در خصوص پروژه های سرمایه گذاری نیروگاهی در استان، گفت: مشکل در وزارت نیرو حل شده و باید وزارت نفت برای تامین گاز واحدهای نیروگاهی اقدام کند.

وزیر کشور از سفر استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان های استان در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد و گفت: حضور استاندار محترم در شهرستان ها در رفع مشکلات بسیار موثر است و به حل بسیاری از مشکلات جاری که غالبا بودجه ای نیستند می انجامد.

رحمانی فضلی افزود: این روند باعث تصمیم گیری آسان تر و درست تر در استان و کشور می شود. استاندار هم وزرای مربوطه را به تبریز دعوت کند و مشکلات باقی مانده را هم حل کند.

وی در خصوص تامین واگن های متروی تبریز، گفت: فایناس تامین 2 هزار واگن قطار شهری در دولت تصویب شده و شهرداری تبریز هر تعدادی واگن لازم داشته باشد قابل تامین است.

وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران گفت: تبریز جایگاه بسیار قوی و رفیعی دراقتصاد کشور دارد و برای تامین مالی پروژه های مختلف در آذربایجان شرقی باید روندقابل قبولی تدوین شود.

رحمانی فضلی در خصوص واردات بی رویه تراکتورهای بی کیفیت به کشور گفت: گروه تراکتورسازی ایران از صنایع مهم و استراتژیک کشور است و ما در دولت مسئله واردات بی رویه تراکتور با تعرفه کم به کشور را بررسی و حل خواهیم کرد.printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد