شرح خبر

تعداد بازدید: 1094 تعداد نظرات ارسالی: 0
انتخاب شرکت تراکتورسازی کردستان به عنوان واحد نمونه

طي مراسمي با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار كردستان، فرماندار سنندج، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت و برخی از مدیران و روسای ادارات و سازمانها از شرکت تراکتورسازی کردستان به عنوان واحد نمونه تقدير به عمل آمد.

 احمد رشيدي، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در آغاز این مراسم، هفته کار و کارگر را تبریک گفته و حمایت از کارگران و ایجاد امنیت شغلی برای آنان در راستای حفظ و صیانت از اشتغال موجود را با رعایت اصل سه جانبه گرائی دولت، کارگر و کارفرما از اولویت ها و برنامه های اصلی اعلام کرد.

 در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان نيز، توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در کردستان را یک وظیفه همگانی برشمرد.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهوری بر رفع بیکاری و ایجاد اشتغال در کردستان تاکید دارند از بسترسازی و ایجاد زمینه برای اشتغال در کردستان به عنوان یکی از شاخص های موفقیت نام برد.

وی سرمایه گذاری در کردستان را با عنوان عبادت یاد کرده و گفت: هر کسی در کردستان سرمایه گذاری و اشتغال ایجاد نماید عبادت واقعی را انجام داده است.

در پایان این مراسم از شرکت تراکتورسازی کردستان به عنوان واحد نمونه استانی  با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد