شرح خبر

تعداد بازدید: 1231 تعداد نظرات ارسالی: 0
مديركل پدافند غير عامل استانداري آذربايجان شرقي مطرح كرد اگر در گذشته به آمايش سرزمين توجه داشتيم تبريز اينقدر آلوده نبود

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران، مديركل پدافند غير عامل استانداري آذربايجان شرقي در نشست آموزشي مديران گروه صنعتي تراكتورسازي ايران با اعلام اين خبر گفت: آمايش سرزميني به عنوان يك علم موثر در ايجاد بسترهاي توسعه و پيشرفت شهرها مطرح است. بصورتي كه اگر جانمايي كارخانه هايي همچون پالايشگاه، پتروشيمي و صنايعي از اين دست در طرح آمايش سرزميني به صورت علمي به آن پرداخت نشود خسارتهاي جبران ناپذيري را به دنبال خواهد داشت و امروز اغلب كلان شهرها از جمله تبريز از اين گذشته نابخشودني رنج مي برد.


 جهانسري از هموطنان خواست تا در مصرف مواد غذايي و ميوه ها دقت لازم را داشته و مجذوب اندازه و رنگ و لعاب ميوه ها نشوند بلكه به كيفيت و اينكه محصول مستقيم دسترنج كشاورزان داخلي باشد توجه داشته باشند.

اين مقام مسئول استاني با اشاره به اينكه در فضاي كنوني مولفه هاي جنگ عوض شده و دشمن براحتي با ابزارهاي مدرن همچون اينترنت و بحثهاي ژنتيكي روبروي ما صف آرايي كرده ، اضافه كرد: در جهان امروزي نبايد در تكنولوژي غرق شد بلكه آن را با استفاده صحيح و عاقلانه به ابزاري براي آسايش و آرامش تبديل كرد.

وي تكنولوژي را به نور خورشيدي تشبيه كرد كه بايد از آن بهره جست اما نبايد بيش از حد نيز به آن نزديك شد و خود را سوزاند.

جهانسري از خانواده ها خواست تا شبهاي گرم خانواده هاي ايراني و رسم و رسوم آنها را با تكنولوژي هايي مثل موبايل، تبلت، اينترنت به حراج نگذارند و سعي كنند در جمع خانوادگي شور و مهرباني گذشته را رواج دهند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد