شرح خبر

تعداد بازدید: 1135 تعداد نظرات ارسالی: 0
سبد لوح هاي تراكتورسازي هر روز پرتر از ديروز لوح تقدير جشنواره ملي بهره وري نصيب تراكتورسازي شد

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل گروه صنعتي تراكتورسازي ايران، اين مجموعه توانست لوح تقدير ششمين جشنواره ملي بهره وري را نصيب خود كند.

 


براساس ارزيابي هاي صورت گرفته از عملکرد اين مجموعه درعرصه هاي بهره وري نيروي کار، بهره وري مواد، بهره وري کل عوامل و کارآيي فرآيند، تراكتورسازي لوح تقدير جشنواره ملي بهره وري از سوي نهاونديان رئيس دفتر رئيس جمهور به اين مجموعه اعطاء شد.

بر مبناي اين گزارش تراكتورسازي ايران در گروه ماشين آلات و تجهيزات، اين موفقيت را كسب كرده است.

يادآور مي شود تراكتورسازي ايران سالهاي متمادي است كه پاي ثابت جشنواره ملي بهره وري بوده و توانسته در بخشهاي مختلف اين جشنواره عناويني راكسب كند.

گفتني است گروه صنعتي تراکتورسازي ايران يکي از صنايع فعال در حوزه توليد ماشين آلات و ادوات کشاورزي دنيا و کشور در آذربايجان شرقي محسوب مي شود که نه تنها در توليد و عرضه محصول به بازارهاي داخلي و خارجي فعال است بلکه نقش اساسي در اشتغال زايي به واسطه همکاري بيش از200 قطعه ساز در کشور با اين مجموعه دارد.

اين در حالي است كه اين مجموعه قابليت توليد27 نوع تراکتور و 72 نوع موتور در بخشهاي کشاورزي، صنعتي و خودرو را دارا مي باشد.

دارا بودن استاندارهاي آلايندگي يورو 2 و تائيد توسط بسياري از متخصصين و كارشناسان اروپايي موتور تراکتورهاي توليدي در گروه صنعتي تراکتورسازي ايران دليلي بر بروز بودن تکنولوژي محصولات اين شرکت مي باشد.

اين گروه صنعتي به عنوان فعالترين بخش صنعتي در حوزه توليد ماشين آلات و ادوات کشاورزي در حال حاضر داراي 12 شرکت مي باشد که 8 شرکت در تبريز(خود مجتمع تراکتورسازي) مستقر بوده و 2 شرکت در سنندج و اروميه و 2 خط توليد و مونتاژ نيز در خارج از كشور فعال هستند كه تقاضاهاي جديد نيز براي راه اندازي خطوطتوليد در اقصاء نقاط دنيا در حال بررسي مي باشد. لازم به اشاره است كه اين مهم باتوجه به سياستها و ارزيابي بازارهاي جهاني در دستور کار مديريت اين مجموعه قرار دارد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد